FiFa-Pro-Gamers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine Ati Venit ! Campionat de fifa 08 cu fisier 2010 (atentie-serios..poate prea serios)

Regulamentul FpG™ Empty
MesajSubiect: Regulamentul FpG™   Regulamentul FpG™ EmptyDum Ian 24, 2010 11:01 pm

1.Respectati regulile de mai jos pt a nu fi depunctati sau descalificati

2. NU injurati adminul sau adversarul!!!==>depunctare sau chiar descalificare(in functie de gravitatea faptei)

3.Meciurile se joaca 90 de min.(grupe) . In restul fazelor competitiei,daca scorul este egal,se vor continua meciurile cu reprize de prelungire,respectiv penalty'uri.

4. In caz de intreruperi,meciul se va relua dupa urmatorul model: daca se intrerupe in min 35 la scorul de 1-0,se va mai juca ink 65 de min,iar scorul din cele 65 de min se va aduna cu cel din minutele 35.

5.Nu aveti voie sa marcati din corner,batand pe bara(acela este bug si nu accept).Aveti voie sa bateti cu efect si sa inscrieti direct(asta dak sunteti buni)

6.Sistem de punctare: 3pct-victoria;1 pct-egalul;0pct-infrangerea.

7.La 3 refuzuri ale adversarului,acesta pierde meciul la masa verde.

8.Aveti voie sa folositi combinatia q+w numai din jumatatea adversa

9.Nu aveti voie sa marcati direct din pasa cu q+w!!! trebuie sa mai dati cel putin o pasa inainte de a marca.in cazul in care marcati totusi,va veti da autogol.